Bank Pocztowy

Blog

Jaki jest Kod Sukcesu?

Jak pewnie już zauważyłeś, na blogu piszemy o wszystkim.
Głównie jednak o edukacji finansowej. W piątek zostaliśmy uhonorowani nagrodą Kod Sukcesu, przyznawaną przez tygodnik Wprost.

Kod Sukcesu dla Banku PocztowegoKapituła nagrody wyróżniła nas za prostotę produktów oraz program edukacji finansowej skierowanej do osób nieubankowionych.
Nagroda ta jest potwierdzeniem, że nasza strategia – świadczenie prostej i dostępnej bankowości jest słusznym kierunkiem, dodatkowo dostrzeganym nie tylko przez nas.

Zastanawiasz się jaki to ma związek z blogiem ?

Blog jest jednym z elementów edukacji finansowej. Wspólnie dzielimy się spostrzeżeniami. Od pracowników konkretnych linii dowiadujesz się jak funkcjonują „ich” produkty ;) Dla kogo mogą okazać się najlepsze.
Nagrody tygodnika Wprost zostały w tym roku przyznane po raz pierwszy.
Mają one honorować firmy z różnych branż za odwagę funkcjonowania, umiejętność podejmowania trudnych wyznań, jak również m.in. niekonwencjonalne działania na polskim rynku.

Tymczasem wszystkich, którzy potrzebują wsparcia finansowego na ostatnie szusowanie – do 28 lutego trwa nasza promocja kredytów gotówkowych. Według rankingów jest to jedna z najatrakcyjniejszych obecnie ofert na rynku.

Skomentuj

Komentarze

Fajnie że jesteście doceniani ;)

Gratuluję. Bank Pocztowy nawet nie z roku na rok, a z miesiąca na miesiąc jest coraz silniejszy i ma coraz bardziej rozpoznawalną markę. A to dlatego, że produkty banku dostępne są nawet tam, gdzie “diabeł mówi dobranoc”. Pozdrawiam.

Jesteście bardziej rozpoznawalni ponieważ prowadzicie dobre kampanie reklamowe.

Lecz czy BP Uświadamia klientów jakie ryzyko wiąże się z kredytami… Jak obliczyć czy stać mnie na kredyt itp.

TEN SUKCES TO BANK POCZTOWY ZAWDZIĘCZA PRACOWNIKOM , ALE SYSTEM I INFORMACJA NA STRONIE BANKU POCZTOWEGO I NA INFOLINII WPROWADZAJĄ W BŁĄD KLIENTÓW , GDYŻ PODOBNO W NIEKTÓRYCH URZĘDACH SĄ OKIENKA FINANSOWE WG BAKU ALE PO WEJŚCIU DO URZĘDU OKAZUJE SIĘ ŻE W DANYM DNIU OKIENKO JEST NIECZYNNE ALBO ROBI 4 GODZINY NA DZIEN , ALBO OD 6DO 17 A BANK TWIERDZI ZE OKIENKO FINASOWE JEST CZYNNE 12 GODZIN CZY W TM BANKU TO NIE WIEDZA ŻE TO FIKCJA TEN DOSTĘP DO BANKU POWINNO SIE WERYFIKOWAĆ MOZLIWOSCI OBSŁUGI KLIENTÓW