01
GRU 2020
Uwaga! Ostrzegamy przed nową metodą wyłudzania danych skierowaną do użytkowników platform sprzedażowych typu OLX.
Dotychczas na wyłudzenie danych kart i danych do logowania narażone były szczególnie osoby kupujące towary w Internecie. Przestępcy podszywając się pod platformę sprzedażową wysyłali fałszywy link z prośbą o dopłatę np. do przesyłki kurierskiej.
W ostatnim czasie Bank otrzymał liczne sygnały o nowym sposobie wyłudzenia danych karty i danych do logowania, skierowanym tym razem do osób sprzedających towary na platformach sprzedażowych, w tym w szczególności na platformie OLX.
Zobacz więcej
30
LIS 2020
Przerwa w działaniu płatności internetowych
Informujemy, że w czwartek 3 grudnia br. od godziny 05:00 do godziny 07:00 będą prowadzone prace administracyjne, w wyniku których może wystąpić brak możliwości dokonania płatności kartą w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji 3D Secure.
Zobacz więcej
20
LIS 2020
Przerwa konserwacyjna w działaniu wniosków o świadczenie w ramach programów „Rodzina 500+” oraz „Dobry start”.
Informujemy, że w sobotę 21.11.2020 r., w godzinach od 8.00 do 16.00, z powodu zaplanowanych prac konserwacyjnych, nie będzie możliwości złożenia wniosku o świadczenie w ramach programów „Rodzina 500+” oraz „Dobry start”.
Zobacz więcej
12
LIS 2020
Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa - system operacyjny iOS podatny na infekcje
W związku ze zidentyfikowaniem podatności systemów operacyjnych iOS do wersji 14.2 na zagrożenia związane z możliwością infekcji np. za pośrednictwem stron www,  Bank Pocztowy zwraca uwagę na bezpieczne korzystanie z urządzeń wyposażonych w system operacyjny iOS,
w szczególności podczas przeglądania stron www.
Zobacz więcej
09
LIS 2020
Ogłoszenie dotyczące postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu Banku Pocztowego S.A.
Informujemy, że w dniu 09.11.2020 r., Rada Nadzorcza Banku Pocztowego ogłosiła konkurs na stanowisko Członka Zarządu Banku Pocztowego S.A. odpowiedzialnego za obszar Współpracy z Grupą Poczty Polskiej, Operacji i Skarbu.
Zobacz więcej
09
LIS 2020
Ogłoszenie dotyczące postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu Banku Pocztowego S.A.
Informujemy, że w dniu 09.11.2020 r., Rada Nadzorcza Banku Pocztowego ogłosiła konkurs na stanowisko Członka Zarządu Banku Pocztowego S.A. odpowiedzialnego za obszar Biznesu i IT.
Zobacz więcej
09
LIS 2020
W dniu 11 listopada konsultanci infolinii będą niedostępni.
Informujemy, że w dniu 11 listopada konsultanci infolinii będą niedostępni.  W tym czasie zachęcamy do korzystania z Automatycznego Serwisu Telefonicznego, Bankowości Internetowej lub Mobilnej.
Zobacz więcej
04
LIS 2020
Przerwa w działaniu płatności internetowych
Informujemy, że w niedzielę 8 listopada br. od godziny 01:00 do godziny 02:30 będą prowadzone prace administracyjne, w wyniku których nie będzie możliwości dokonania płatności kartami w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji 3D Secure.
Zobacz więcej
02
LIS 2020
Wprowadziliśmy płatności BLIK
Udostępniliśmy Klientom Banku Pocztowego i EnveloBanku korzystającym z aplikacji mobilnej EnveloBank dostęp do systemu płatności mobilnych BLIK. Poszerzając tym samym naszą ofertę o cieszący się coraz większą popularnością sposób płatności.  
Od momentu udostępnienia BLIKA Klienci mogą korzystać z 3 rodzajów usług - płatności w Internecie, płatności w sklepach oraz wypłat z bankomatów. W przyszłości usługa będzie jednak rozwijana o kolejne rozwiązania, które umożliwia BLIK, jak na przykład przelewy na telefon.
Zobacz więcej
02
LIS 2020
Ostrzeżenie
Bank Pocztowy SA ostrzega przez telefonami od nieznanych osób podszywających się pod pracowników banku. Przestępcy powołując się na względy bezpieczeństwa informują o rzekomo wstrzymanej transakcji i nakłaniają do zainstalowania oprogramowania, umożliwiającego zdalny dostęp do urządzenia ofiary
Zobacz więcej