Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zapoznaj się z ofertą Pocztowego Rachunku Podstawowego.
Rachunek zapewnia dostęp do podstawowych funkcjonalności konta osobistego, takich jak np. przelewy, wpłaty
i wypłaty. Karta płatnicza wydawana do rachunku umożliwia dokonywanie płatności i wypłat gotówkowych wyłącznie w Polsce oraz na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (kraje Unii Europejskiej oraz Islandia, Liechtenstein
i Norwegia). Rachunek nie umożliwia korzystania z kredytu w rachunku.

 

Rachunek otwierany jest w ciągu kilku dni, po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przez Bank. Jeśli posiadasz jakikolwiek rachunek płatniczy umożliwiający wykonanie transakcji, o których mowa w art. 59ia 3 UUP w dowolnym banku, wniosek zostanie odrzucony. Zachęcamy do zapoznania się ofertą Kont w Porządku.

 

Spis treści

Jak otworzyć konto

Przygotuj dowód osobisty i złóż wniosek o otwarcie rachunku.

 

W ciągu kilku dni poinformujemy Cię o rozpatrzeniu wniosku, a następnie zaprosimy do placówki w celu podpisania umowy i otwarcia rachunku. W przypadku negatywnego rozpatrzenia wniosku, Pocztowy Rachunek Podstawowy nie zostanie otwarty.

W celu złożenia wniosku przez internet, kliknij poniższy przycisk „Złóż wniosek”, a następnie w polu „Rodzaj konta ROR” wybierz „Pocztowy Rachunek Podstawowy”.

przez internet

Złóż wniosek

w placówce

Znajdź placówkę
Jak to działa?W ciągu kilku dni od daty złożenia wniosku Bank zaprosi Cię do placówki w celu podpisania umowy lub poinformuje o odmowie zawarcia umowy.

 

Tabele i dokumenty

 •  

  Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków dla osób fizycznych (.www)

 •  

  Tabela oprocentowania(.www)

 •  

  Taryfa opłat i prowizji (.www)

 •  

  Arkusz informacyjny dla deponentów(.pdf)