Zakup domu, mieszkania bądź działki zazwyczaj jest czynnością złożoną i często czasochłonną.
Jedną z atrakcyjnych form zakupu nieruchomości są licytacje komornicze. Ten sposób daje możliwość nabycia nieruchomości już za cenę 3/4 lub 2/3 wartości rynkowej. 

 

Ogłoszenia o licytacji mieszkań, domów czy działki zawsze są wywieszane w budynku właściwego Sądu Rejonowego. 
Takich informacji można także szukać na stronie Krajowej Rady Komorniczej.

 

 

 

Rodzaj nieruchomości   Położenie Data licytacji Sprzedawca  

Opis

lokal mieszkalny
  małopolska,Kraków, ul.Przy Rondzie 7  04.07.2022 Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Podgórze w Krakowie Rafał Buśko  Kancelaria Komornicza nr II w Krakowie ul. Wielicka 181A ,  30-663  Kraków tel. 12 657 31 49.  

Lokal mieszkalny  położony w budynku wielorodzinnym znajdującym się na VII piętrze  o powierzchni użytkowej  55,30 mkw . Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, i przedpokoju.

Link

lokal mieszkalny
  mazowieckie, Warszawa, ul. Żeglugi Wiślanej  1 15.06.2022 Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Kamil Paweł Szmidt  Kancelaria Komornicza nr XXI w Warszawie ul. Bazyliańska 20 lok.7  03-203  Warszawa tel. 502 907 645  

lokal mieszkalny  położony w budynku wielorodzinnym znajdującym się na I piętrze  o powierzchni użytkowej  36,90 mkw . Lokal składa się z z pokoju , łazienki z WC, pokoju z aneksem kuchennym oraz przedpokoju. Do lokalu przylega balkon o pow. 5,6 mkw.

Link

 Niniejsze dane mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do zgłaszania jakichkolwiek roszczeń.

Interesuje Cię oferta?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

NAPISZ