Otwórz konto z kartą wirtualną i wygraj smartwatch Garmin

Otwórz konto

Oferta limitowana dla nowych klientów

Otwórz konto z kartą wirtualną Banku Pocztowego od 10.05.2023 r. do 10.07.2023 r., nie płać za jego prowadzenie i zyskaj szansę wygrania 1 z 90 smartwatchy Garmin Fenix 7!

1

Otwórz konto z kartą wirtualną Mastercard®

Karty wirtualnej możesz zacząć używać natychmiast po zamówieniu i cieszyć się jej unikatowymi korzyściami. Po prostu złóż elektroniczny wniosek o otwarcie konta z kartą wirtualną.

2

Używaj karty wirtualnej do bezpiecznych płatności

Wykonaj kartą wirtualną jak najwięcej płatności o wartości min. 10 zł każda. Gdy znajdziesz się w gronie 90 osób z najwyższym wynikiem, otrzymasz smartwatch Fenix 7 marki Garmin.

DO WYGRANIA

90x

smartwatch
Garmin Fenix 7

3

Zdobądź stylowy smartwatch Garmin

Wielofunkcyjny smartwatch Garmin, którym możesz płacić zbliżeniowo, dodając do niego swoją kartę wirtualną. Otrzymasz go, jeśli znajdziesz się w gronie 90 osób, które wykonały najwięcej płatności kartą.

4

Jesteś w gronie zwycięzców? Wypełnij formularz i odbierz nagrodę!

Zaczekaj na specjalny SMS od Banku Pocztowego. SMS będzie zawierał indywidualny kod dostępu oraz adres strony ze specjalnym formularzem, który musisz wypełnić. Przejdź na stronę, podaj potrzebne dane wraz z kodem dostępu, zaznacz zgody na przetwarzanie danych osobowych i ciesz się wygraną! Pamiętaj, że masz na to tylko 7 dni roboczych od dnia otrzymania SMS-a od Banku Pocztowego. Po tym terminie tracisz prawo do nagrody.

Poznaj korzyści karty wirtualnej

Bezpłatne ubezpieczenie od utraty zakupów

Gwarancja najniższej ceny – zwrot różnicy między kwotą zapłaconą za towar a niższą ceną tego samego produktu

Dodatkowy rok gwarancji na zakupione produkty RTV i AGD

Szybkie płatności za zakupy internetowe i stacjonarne

Dostęp do programu Mastercard® Bezcenne® Chwile, w którym każda płatność przybliża Cię do realizacji celu, czyli do odbioru nagrody.

Ekologiczna karta, bez fizycznej postaci

Chcesz kartę, a nie masz jeszcze konta?

Aby zamówić kartę wirtualną, otwórz konto wypełniając krótki formularz.

Otwórz konto

Dostęp do konta,
gdziekolwiek jesteś

Miej swoje finanse zawsze pod ręką!
Pobierz aplikację Banku Pocztowego i zarządzaj swoimi środkami wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Oszczędzaj czas i kontroluj wydatki w każdym miejscu dzięki bankowości mobilnej!

chat z konsultantem