Kredyt online

Zaskoczyły cię nieplanowane wydatki? Zapytaj o nasz kredyt online!

  • w wysokości od 10 000 zł do 30 000 zł,
  • prowizja 0%
  • RRSO 8,82% dla przykładu reprezentatywnego
Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług przez Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17.
Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17 telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (w tym telefonów) i automatycznych systemów wywołujących, w celu marketingu bezpośredniego.
Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Banku Pocztowego S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17 informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących, na mój adres e-mail oraz poprzez SMS/MMS.

Administratorem danych jest Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych w zakresie wynikającym z treści zgód i w celu dowodowym (archiwalnym). Wyrażone zgody mogą być w każdym czasie odwołane. Odwołanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej odwołaniem – poznaj pełną treść obowiązku informacyjnego.

OK

Dziękujemy za wysłanie formularza kontaktowego

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 30 minut, a jeśli formularz został złożony w dniu wolnym od pracy, w najbliższym dniu roboczym


Zapraszamy również do kontaktu poprzez:

· Mail na adres informacja@pocztowy.pl

· Czat dostępny na stronie Banku

· Telefon (+48) 52 3499 499

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 22:00 oraz w sobotę od godziny 08:00 do 18:00.

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art . 66 § 1 k.c. Decyzja i warunki kredytowania zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Zmiana oprocentowania kredytu wpływa na koszt obsługi kredytu. Oferta jest skierowana do Klientów banku, którzy nie posiadają aktywnego kredytu gotówkowego, Kredytu online lub Kredytu przez telefon oraz wyrazili wszystkie zgody marketingowe. Kredyt udzielany jest od 10 000 zł do 30 000 zł, na dowolny cel konsumpcyjny z wyłączeniem refinansowania i konsolidacji zobowiązań. Oferta obowiązuje do 31 października 2022 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 8,82% przy założeniach: kredyt udzielony w dniu 01 lipca 2022 r. na okres 60 miesięcy, bez ubezpieczenia, całkowita kwota kredytu 20 000 zł (bez kredytowanych kosztów kredytu), spłacany do 25 dnia każdego miesiąca w równych ratach w kwocie 412,55 zł, ostatnia rata wyrównująca 411,79 zł, oprocentowanie zmienne 8,49% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 4 752,24 zł (w tym: odsetki 4 752,24 zł, prowizja 0,00 zł), całkowita kwota do zapłaty 24 752,24 zł.

chat z konsultantem