Kredyt w Porządku

ze stałym oprocentowaniem

  • prowizja 0% za udzielenie kredytu w przypadku skorzystania z kredytu z ubezpieczeniem od utraty pracy lub na życie
  • prowizja 5% od kwoty udzielonego kredytu w przypadku skorzystania z kredytu bez ubezpieczenia
  • Kwota kredytu aż do 100 000 zł na dowolny cel🔥
  • Długi okres kredytowania - aż do 5 lat
  • Z gwarancją stałej raty przez cały okres spłaty kredytu
  • RRSO 17,20%
Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług przez Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17.
Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17 telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (w tym telefonów) i automatycznych systemów wywołujących, w celu marketingu bezpośredniego.
Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Banku Pocztowego S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17 informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących, na mój adres e-mail oraz poprzez SMS/MMS.

Administratorem danych jest Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych w zakresie wynikającym z treści zgód i w celu dowodowym (archiwalnym). Wyrażone zgody mogą być w każdym czasie odwołane. Odwołanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej odwołaniem – poznaj pełną treść obowiązku informacyjnego.

OK

Dziękujemy za wysłanie formularza kontaktowego

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 30 minut, a jeśli formularz został złożony w dniu wolnym od pracy, w najbliższym dniu roboczym


Zapraszamy również do kontaktu poprzez:

· Mail na adres informacja@pocztowy.pl

· Czat dostępny na stronie Banku

· Telefon (+48) 52 3499 499

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 22:00 oraz w sobotę od godziny 08:00 do 18:00.

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Decyzja i warunki kredytowania zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Oferta nie łączy się z innymi preferencyjnymi ofertami kredytu gotówkowego. Kredyt udzielany jest od 300 zł do 100 000 zł, okres kredytowania do 60 miesięcy, na dowolny cel konsumpcyjny.

Z oferty mogą skorzystać Klienci, którzy: 

Oferta obowiązuje do 2 kwietnia 2023 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 17,20% przy założeniach: kredyt udzielony w dniu 3 stycznia 2022 r. na okres 45 miesięcy, bez ubezpieczenia, całkowita kwota kredytu 21 200,00 zł (bez kredytowanych kosztów kredytu), spłacany do 3. dnia każdego miesiąca w równych ratach w kwocie 629,09 zł, ostatnia rata wyrównująca 628,82 zł, oprocentowanie stałe 12,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 7108,78 zł (w tym: prowizja 1115,79 zł, odsetki 5992,99 zł), całkowita kwota do zapłaty 28 308,78 zł.

Szczegóły oferty w placówkach Banku, pośredników kredytowych oraz na stronie www.pocztowy.pl. Poczta Polska Dystrybucja S.A. jest pośrednikiem kredytowym Banku Pocztowego S.A. w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawarciem umów kredytu konsumenckiego. Poczta Polska S.A. oraz Poczta Polska Dystrybucja S.A. są pośrednikami kredytowymi Banku Pocztowego S.A. w zakresie czynności posprzedażowych związanych z obsługą kredytu konsumenckiego. Poczta Polska S.A. oraz Poczta Polska Dystrybucja S.A. nie współpracują z innymi kredytodawcami niż Bank Pocztowy S.A.

chat z konsultantem