Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Decyzja i warunki kredytowania zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Zmiana oprocentowania kredytu wpływa na koszt obsługi kredytu. Oferta nie łączy się z innymi preferencyjnymi ofertami kredytu gotówkowego. Kredyt udzielany jest od 20 000 zł do 200 000 zł, przeznaczony na spłatę kredytów gotówkowych w innych bankach z możliwością dobrania gotówki na dowolny cel. Kredyt nie może być przeznaczony na refinansowanie lub konsolidację zobowiązań w Banku Pocztowym S.A.

 

Z oferty mogą skorzystać Klienci, którzy:

 

 • podadzą adres e-mail,
 • podadzą aktualny numer telefonu komórkowego,
 • wyrażą zgody marketingowe,
 • wyrażą zgodę na elektroniczne wysyłanie harmonogramów spłat kredytów.

 

Dla kwot kredytów powyżej 100 000,00 zł do 200 000,00 zł z oferty wyłączeni są rolnicy i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą (powyższe wyłączenie nie dotyczy wolnych zawodów). W momencie wnioskowania Klient nie może mieć ukończonych 65 lat (łącznie z okresem kredytowania).

 

Oferta obowiązuje do 31 marca 2022 r.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 12,47% przy założeniach: kredyt udzielony w dniu 03 stycznia 2022 r. na okres 114 miesięcy, bez ubezpieczenia, całkowita kwota kredytu 62 000,00 zł (bez kredytowanych kosztów kredytu), spłacany do 3. dnia każdego miesiąca w równych ratach w kwocie 907,02 zł, ostatnia rata wyrównująca 905,85 zł, oprocentowanie zmienne 10,50% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 41 399,11 zł (w tym: odsetki 38 135,95 zł, prowizja 3 263,16 zł), całkowita kwota do zapłaty 103 399,11 zł.

 

Szczegóły  oferty  w  placówkach  Banku,  pośredników  kredytowych  oraz na stronie www.pocztowy.pl. Poczta Polska Dystrybucja S.A. jest pośrednikiem  kredytowym Banku Pocztowego S.A. w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawarciem umów kredytu konsumenckiego. Poczta  Polska  S.A. oraz Poczta Polska Dystrybucja S.A. są pośrednikami kredytowymi Banku Pocztowego S.A. w zakresie czynności posprzedażowych związanych z obsługą kredytu konsumenckiego. Poczta  Polska  S.A. oraz Poczta Polska Dystrybucja S.A. nie współpracują z innymi kredytodawcami niż Bank Pocztowy S.A.

W imieniu Banku Pocztowego S.A. skontaktuje się z Panią/Panem pracownik Poczty Polskiej S.A., który jest pośrednikiem Banku Pocztowego S.A. w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawarciem umów kredytu konsumenckiego. Poczta Polska S.A. nie współpracuje z innymi kredytodawcami niż Bank Pocztowy S.A.

Wybierz Lekki Kredyt Konsolidacyjny! RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 12,47%

Nasza oferta kredytu to wiele korzyści:

 • z prowizją 0% za udzielenie kredytu w przypadku skorzystania z kredytu z ubezpieczeniem (od utraty pracy lub na życie, na cały okres kredytowania, szczegóły oferty ubezpieczenia na www.pocztowy.pl), kwota kredytu od 20 000 zł do 100 000 zł
 • z prowizją 5% od kwoty udzielonego kredytu w przypadku skorzystania z kredytu bez ubezpieczenia, kwota kredytu od 20 000 zł do 200 000 zł
 • długi okres kredytowania – nawet do 10 lat możliwość konsolidacji kredytów z innych banków
 • dodatkowa gotówka na dowolny cel
 • wysokość raty dopasowana do Twoich potrzeb

Dlaczego warto wybrać Bank Pocztowy?

 • Jesteśmy bankiem ze 100% polskim kapitałem.
 • Oferujemy uczciwe i transparentne warunki.
 • Zapewniamy dostęp do naszych usług online oraz poprzez największą sieć placówek Banku Pocztowego S.A. i Poczty Polskiej S.A. w całej Polsce.