Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Decyzja i warunki kredytowania zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Zmiana oprocentowania kredytu wpływa na koszt obsługi kredytu. Promocja nie łączy się z innymi preferencyjnymi ofertami kredytu gotówkowego. Kredyt udzielany jest od 20 000 zł do 200 000 zł, przeznaczony na spłatę kredytów gotówkowych w innych bankach z możliwością dobrania gotówki na dowolny cel. Z oferty mogą skorzystać Klienci, którzy w okresie ostatniego 1 miesiąca nie posiadali aktywnych kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym SA.

Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2021 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 8,73% przy założeniach: kredyt udzielony w dniu 01 lipca 2021 r. na okres 114 miesięcy, bez ubezpieczenia, całkowita kwota kredytu 51 000,00 zł (bez kredytowanych kosztów kredytu), spłacany do 25. dnia każdego miesiąca w równych ratach w kwocie 654,66 zł, ostatnia rata wyrównująca 653,35 zł, oprocentowanie zmienne 7,20% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 23 629,93 zł (w tym: odsetki 20 945,72 zł, prowizja 2684,21 zł), całkowita kwota do zapłaty 74 629,93 zł.

Poczta Polska S.A. jest pośrednikiem kredytowym Banku Pocztowego S.A. w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawarciem umów kredytu konsumenckiego. Poczta Polska S.A. nie współpracuje z innymi kredytodawcami niż Bank Pocztowy S.A. Szczegóły promocji w placówkach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej.

W imieniu Banku Pocztowego S.A. skontaktuje się z Panią/Panem pracownik Poczty Polskiej S.A., który jest pośrednikiem Banku Pocztowego S.A. w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawarciem umów kredytu konsumenckiego. Poczta Polska S.A. nie współpracuje z innymi kredytodawcami niż Bank Pocztowy S.A.

Wybierz Lekki Kredyt Konsolidacyjny! RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 8,73%

Nasza oferta kredytu to wiele korzyści:

  • Kwota kredytu: od 20 000 zł nawet do 200 000 zł
  • Prowizja tylko 5% od kwoty udzielonego kredytu
  • Długi okres kredytowania – do 120 miesięcy
  • Wysokość raty dopasowana do Twoich potrzeb
  • Możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel
  • Wypłata pieniędzy nawet w dniu podpisania umowy
  • Bez konieczności posiadania u nas kont

Dlaczego warto wybrać Bank Pocztowy?

  • Jesteśmy bankiem ze 100% polskim kapitałem.
  • Oferujemy uczciwe i transparentne warunki.
  • Zapewniamy dostęp do naszych usług online oraz poprzez największą sieć placówek Banku Pocztowego S.A. i Poczty Polskiej S.A. w całej Polsce.