Poznaj ofertę kredytów 
Banku Pocztowego
Kredyty na wszystko czego potrzebujesz.

Szukasz stabilnej raty

Wybierz Kredyt w porządku ze stałym oprocentowaniem

Wysokość raty kredytu jest gwarantowana przez cały okres jego spłaty. Kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem przeznaczony jest dla nowych i obecnych Klientów naszego Banku.

Więcej o kredycie ze stałym oprocentowaniem


Idealny na nieplanowane wydatki

Zapytaj o nasz Kredyt na raz

Prościej się nie da! Kredyt na raz to idealny wybór jeśli potrzebujesz gotówki w kwocie do 10 000 zł. Decyzję kredytową i wypłatę środków otrzymasz nawet w tym samym dniu.

Więcej o kredycie na raz


Wszystko załatwisz przez internet

Wybierz kredyt online

Jeśli masz u nas konto i potrzebujesz dodatkowych pieniędzy, złóż wniosek online. Pieniądze otrzymasz przelewem, nawet tego samego dnia, na konto w Banku Pocztowym.

Więcej o kredycie online


Formalności załatwisz w swoim smartfonie

Wybierz kredyt na selfie

Wygodny i bezpieczny proces ze wsparciem konsultanta Infolinii Banku oraz weryfikacją Kredytobiorcy i podpisywaniem umowy kredytowej przez aplikację mobilną.

Więcej o kredycie na selfie z wideoweryfikacją


Wszystko załatwisz przez telefon

Wybierz kredyt przez telefon

Kredyt gotówkowy przeznaczony dla naszych Klientów. Wniosek o kredyt pomoże wypełnić konsultant podczas rozmowy telefonicznej. Pieniądze otrzymasz na konto w dniu podpisania umowy kredytowej.

Więcej o kredycie przez telefon


Skorzystaj z gotówki na realizację marzeń

Sprawdź Kredyt w koncie

Kredyt w koncie to dodatkowe środki na dowolny cel. Korzystasz wtedy, kiedy potrzebujesz, jak z własnych pieniędzy zgromadzonych na rachunku.

Więcej o kredycie w koncie


Zmniejsz ciężar swoich rat

Wybierz Lekki kredyt konsolidacyjny

Połącz kredyty z różnych banków i płać mniejszą ratę!

Więcej o lekkim kredycie konsolidacyjnym


Zamieszkaj u siebie

Weź Kredyt mieszkaniowy

W bloku czy w domu? Meble nowoczesne czy rustykalne? Ty wybierasz a my ułatwiamy Ci realizację marzeń o własnych czterech kątach (lub ścianach).

Więcej o kredycie mieszkaniowym


Jeśli potrzebujesz większej sumy

Wybierz naszą Pożyczkę hipoteczną

Pożyczasz więcej, taniej, na dłużej. Atrakcyjna pożyczka na dowolny cel pod zastaw nieruchomości.

Więcej o pożyczce hipotecznej

Skontaktuj się z nami

Przez internet 👍

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tego samego dnia.

Przez telefon

Skontaktuj się z naszym Doradcą przez telefon.

W placówce

Wolisz spotkanie twarzą w twarz? Jesteśmy blisko Ciebie.

Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług przez Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17.
Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17 telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (w tym telefonów) i automatycznych systemów wywołujących, w celu marketingu bezpośredniego.
Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Banku Pocztowego S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17 informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących, na mój adres e-mail oraz poprzez SMS/MMS.
Zgoda jest wymagana
Świadomy poniższych Warunków, na podstawie art. 49 ust. 1 lit. a RODO wyrażam zgodę Bankowi Pocztowemu S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17 na przekazywanie moich danych do państw spoza EOG (Europejski Obszar Gospodarczy) do odbiorców wymienionych tutaj, w celu i na zasadach opisanych w Warunkach. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale jest niezbędne do skorzystania z niniejszej usługi Banku. Poznaj warunki*
W niniejszym procesie Bank korzysta z narzędzia Microsoft Dynamics 365 i przechowuje pozyskane dane w chmurze na terenie państw zapewniających im odpowiedni poziom ochrony. Potencjalnie możliwy jest dostęp do ww. danych przez podmioty i z państw wymienionych tutaj. Celem takiego dostępu jest umożliwienie Bankowi poprawnego korzystania z ww. narzędzia, a tym samym dalszej obsługi Twojego zgłoszenia. Wiąże się z tym ryzyko, że potencjalnie Twoje dane pozyskane w tym procesie (dane z ww. formularza, dane podane w celu przygotowania oferty, np. kod pocztowy w celu przekierowania do placówki czy nr PESEL pozyskiwany w celu prawidłowej identyfikacji) mogą zostać przekazane do państwa trzeciego, tj. państwa spoza EOG (Europejskiego Obszaru Gospodarczego), które nie zapewnia im właściwego poziomu ochrony (np. w takim państwie prawdopodobnie nie istnieje właściwy organ nadzorczy ani nie istnieją przepisy dotyczące przetwarzania danych), jak również nie wdrożyło odpowiednich zabezpieczeń mających na celu zapewnienie ochrony przetwarzanych danych. RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
i
Zgoda jest wymagana
Na podstawie art. 104 ust. 3 ustawy – Prawo bankowe upoważniam Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17 do przekazywania dotyczących mnie informacji objętych tajemnicą bankową do podmiotów wymienionych tutaj, w celu i na zasadach opisanych w Warunkach. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale jest niezbędne do skorzystania z niniejszej usługi Banku. Poznaj warunki*
W niniejszym procesie Bank korzysta z narzędzia Microsoft Dynamics 365 i przechowuje pozyskane od klientów dane w chmurze. Potencjalnie możliwy jest dostęp do ww. danych przez podmioty z państw spoza EOG (Europejski Obszar Gospodarczy) wymienionych tutaj. Celem takiego dostępu jest umożliwienie Bankowi poprawnego korzystania z ww. narzędzia, a tym samym dalszej obsługi Twojego zgłoszenia.
i

Administratorem danych jest Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych w zakresie wynikającym z treści zgód i w celu dowodowym (archiwalnym). Wyrażone zgody mogą być w każdym czasie odwołane. Odwołanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej odwołaniem – poznaj pełną treść obowiązku informacyjnego.

OK

Dziękujemy za wysłanie formularza kontaktowego

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 30 minut, a jeśli formularz został złożony w dniu wolnym od pracy, w najbliższym dniu roboczym


Zapraszamy również do kontaktu poprzez:

· Mail na adres informacja@pocztowy.pl

· Czat dostępny na stronie Banku

· Telefon (+48) 52 3499 499

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 22:00 oraz w sobotę od godziny 08:00 do 18:00.

chat z konsultantem