06
LIS 2019
Informujemy, że Bank Pocztowy S.A. od 15 grudnia 2019 r. wprowadza zmiany
Informujemy, że Bank Pocztowy S.A. od 15 grudnia 2019 r. wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków oraz wydawania i obsługi kart płatniczych.
Zobacz więcej
20
WRZ 2019
Zmiany w "Regulaminie" w związku ze zmianami w Split Payment
Informujemy, że od 1 listopada 2019 roku Bank Pocztowy S.A. wprowadza zmiany w „Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków oraz wydawania i obsługi kart płatniczych w Banku Pocztowym S.A. dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą” (zwany dalej „Regulaminem”).
Zobacz więcej
29
SIE 2019
Informujemy, że 1 września 2019 roku Bank Pocztowy S.A. wprowadza zmiany w tabeli oprocentowania
Informujemy, że od dnia 1 września 2019 roku ulegają zmianie tabele oprocentowania aktualnie oferowanych oraz wycofanych z oferty, rachunków i lokat w Banku Pocztowym S.A. dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą (zwane dalej „Tabelą oprocentowania”).
Zobacz więcej
14
SIE 2019
Informujemy, że 27 września 2019 roku Bank Pocztowy S.A. wprowadza zmiany w
„Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków oraz wydawania i obsługi kart płatniczych w Banku Pocztowym S.A. dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą” i „Taryfie opłat i prowizji bankowych pobieranych za czynności związane z obsługą osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek cywilnych stosowanych przez Bank Pocztowy S.A.”.
Zobacz więcej
26
LIP 2019
Zmiany w "Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków oraz wydawania i obsługi kart płatniczych w Banku Pocztowym S.A dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą"
Informujemy, że 14 września 2019 roku Bank Pocztowy S.A. wprowadza zmiany w „Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków oraz wydawania i obsługi kart płatniczych w Banku Pocztowym S.A. dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą”
Zobacz więcej
11
CZE 2019
Zmiany w Taryfie opłat o prowizji
Informujemy, że Bank Pocztowy S.A. od 1 sierpnia 2019 r. wprowadza zmiany w „Taryfie opłat i prowizji bankowych pobieranych za czynności związane z obsługą osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek cywilnych stosowanych przez Bank Pocztowy S.A.”.
Zobacz więcej
30
KWI 2019
Informujemy, że 14 czerwca 2019 roku Bank Pocztowy S.A. wprowadza zmiany w
„Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków oraz wydawania i obsługi kart płatniczych w Banku Pocztowym S.A. dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą” i „Warunkach świadczenia przez Bank Pocztowy S.A. usługi bankowości elektronicznej Pocztowy24 i usługi bankowości telefonicznej Telekonto”.
Zobacz więcej
01
LUT 2019
Prace modernizacyjne usługi 3D Secure
Prace modernizacyjne usługi 3D Secure
Zobacz więcej
29
STY 2019
Informacja w sprawie wprowadzenia obowiązku raportowania schematów podatkowych
Informacja w sprawie wprowadzenia obowiązku raportowania schematów podatkowych
Zobacz więcej
19
GRU 2018
Zmiana w "Tabeli oprocentowania rachunków i lokat w Banku Pocztowym S.A"
Informujemy, że od dnia 20 grudnia 2018 roku ulegnie zmianie „Tabela oprocentowania rachunków i lokat w Banku Pocztowym S.A.” (dalej Tabela oprocentowania).
Zobacz więcej