Dlaczego warto mieć kartę do konta

Łatwy dostęp do środków na koncie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu to istotna sprawa. Pewnie nie raz na zakupach stwierdziłeś, że masz ze sobą za mało gotówki lub chciałeś, nie wychodząc z domu, zrobić zakupy przez internet. Między innymi dlatego właśnie warto jest mieć kartę do konta!

 

Tak zwana karta debetowa czy inaczej płatnicza, pozwala Ci korzystać ze swoich pieniędzy bez konieczności wypłaty gotówki w bankomacie czy placówce Banku lub Poczty. Kartą możesz prosto i wygodnie płacić za zakupy w sklepie, w kawiarni, restauracji czy na stacji paliw. Dzięki karcie masz swobodny dostęp do środków zgromadzonych na swoim koncie i nie musisz nosić portfela wypchanego banknotami. Punkty w których honorowana jest płatność kartą mają na drzwiach wejściowych lub przy kasie naklejki z symbolem kart Visa oraz Mastercard. Jeśli wolisz nie wychodzić z domu i kupować w sieci, płatności w internecie prosto i bezpiecznie dokonasz kartą Mastercard wydaną do konta osobistego w Banku Pocztowym.

 

Jeśli natomiast potrzebujesz wypłacić gotówkę, możesz to zrobić całkowicie bezpłatnie ze wszystkich bankomatów w Polsce (posiadacze Pocztowego Konta Bez Ograniczeń) lub bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie w ramach abonamentu za 6,5 zł miesięcznie (wszystkie konta). Klienci posiadający Konto ZawszeDarmowe, Pocztowe Konto Standard, Pocztowe Konto Nestor, Pocztowe Konto Plus mogą wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów sieci Planet Cash.

 

Korzystanie z karty jest wygodne i bezpieczne. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać kilku zasad. Dla bezpieczeństwa swoich środków nigdy nie udostępniaj karty ani numeru PIN innym osobom i zakrywaj klawiaturę bankomatu czy terminala, gdy wpisujesz PIN.

 

Zamów kartę do konta osobistego i ciesz się wszystkimi możliwościami, jakie daje posiadanie karty.