Bank Pocztowy - witamy w naszym nowym serwisie

Please add Hidden Title here

Rachunek
bieżący dla wspólnot

Rachunek bieżący dla Wspólnot

Otwórz rachunek dla Wspólnot Mieszkaniowych
w Banku Pocztowym. Funkcjonalny
i łatwy w obsłudze. Dostępny w pakiecie.

Więcej o rachunkuna temat: Rachunek
bieżący dla wspólnot

Kredyt z premią BGK dla mieszkalnictwa

do 20 lat

Korzystne finansowanie remontów i ważnych inwestycji. Możliwość spłaty kredytu do 20 lat,
na dobrych warunkach.

Więcej o kredyciena temat: Kredyt z premią BGK dla mieszkalnictwa

Transfer pieniężny MoneyGram

Transfer pieniężny MoneyGram

Pieniądze z zagranicy, szybko i bezpiecznie, odbierzesz na najbliższej Poczcie
lub w placówkach Banku Pocztowego.

 

Więcej o MoneyGramna temat: Transfer pieniężny MoneyGram

Najpopularniejsze pytania i odpowiedzi

Jak złożyć wniosek o monitoring kredytowy dla Wspólnot Mieszkaniowych?Wciśnij Enter, żeby rozwinąć 
 • Jeżeli posiadasz dostęp do bankowości elektronicznej www.pocztowy24.pl zaloguj się do Banku. Wniosek do wypełnienia monitoringu kredytowego dla Wspólnot Mieszkaniowych znajdziesz w zakładce:

   

  Wnioski -> Aktualizacja danych. Monitoring ekspozycji kredytowych -> Monitoring Wspólnot Mieszkaniowych -> Złóż wniosek

   

  Jeżeli nie posiadasz dostępu do bankowości elektronicznej www.pocztowy24.pl możesz złożyć wniosek tutaj.

Jak prawidłowo dostarczyć polisę ubezpieczeniową?Wciśnij Enter, żeby rozwinąć 
 • Bank uznaje spełnienie obowiązku dostarczenia polisy ubezpieczeniowej po otrzymaniu:

   

  - aktualnej polisy niezwłocznie po zakończeniu terminu poprzedniej,

  - potwierdzenia dokonania cesji na rzecz Banku na polisie bądź na odrębnym dokumencie wystawionym przez towarzystwo ubezpieczeń,

  - potwierdzenia opłacenia składek,

  - faktury (jeśli dotyczy).

   

  Wyżej wymienione dokumenty należy dostarczyć w komplecie, w formie elektronicznej na adres Polisy@pocztowy.pl, bądź w wersji papierowej na adres: Bank Pocztowy S. A. ul. Jagiellońska 17, 85-959 Bydgoszcz z dopiskiem „Polisa” lub w najbliższym Oddziale/Placówce Banku.

Jak zaktualizować przeglądarkę internetową?Wciśnij Enter, żeby rozwinąć 
 • W nowym oknie wyświetli się komunikat o wyszukiwaniu aktualizacji. Jeśli korzystasz z najnowszej wersji przeglądarki, pojawi się informacja „Program Firefox jest aktualny”. Jeśli przeglądarka wymaga aktualizacji, pobieranie rozpocznie się automatycznie.


  Internet Explorer

  Aby zaktualizować przeglądarkę Internet Explorer, wybierz z menu przeglądarki „Narzędzia”, a następnie “Windows Update“. Jeśli widnieją tam aktualizacje dotyczące przeglądarki, wybierz je i rozpocznie się instalacja najnowszej wersji.

  Aby w pełni korzystać z funkcjonalności nowego serwisu www.pocztowy.pl rekomendujemy korzystanie z wersji 10 (lub nowszych) przeglądarki Internet Explorer.

Reprezentuję instytucję samorządową, czy będę mógł otworzyć dla niej rachunek w Banku Pocztowym? Wciśnij Enter, żeby rozwinąć 
 • Oczywiście. Prowadzimy kompleksową obsługę bankową instytucji samorządowych.

Jakie dokumenty powinienem złożyć, aby otworzyć rachunek bieżący lub pomocniczy dla instytucji? Wciśnij Enter, żeby rozwinąć 
 • Aby otworzyć rachunek bieżący lub pomocniczy w Banku Pocztowym należy obok wniosku o otwarcie rachunku dołączyć dokumenty rejestrowe firmy. W zależności od formy organizacyjno-prawnej, poprosimy o przedstawienie wymaganych dokumentów. Wykaz dokumentów znajduje się tutaj.

Jak funkcjonują lokaty na warunkach stałego zlecenia typu „overnight” dla Klientów instytucjonalnych? Wciśnij Enter, żeby rozwinąć 
 • Lokaty na warunkach stałego zlecenia typu „overnight” służą do automatycznego, nocnego lokowania nadwyżek zgromadzonych środków pieniężnych. Lokaty te tworzą się automatycznie na koniec dnia roboczego, ze środków pochodzących z rachunku bieżącego. Następnego dnia środki wraz z odsetkami są udostępniane na rachunku. Do skorzystania z tego produktu, konieczne jest prowadzenie rachunku bieżącego w Banku Pocztowym.

Jaka jest minimalna kwota lokat standardowych o stałym oprocentowaniu dla Klientów instytucjonalnych? Wciśnij Enter, żeby rozwinąć 
 • Minimalna kwota jaką można wpłacić to 1 000 zł na okres 3, 6 lub 12 miesięcy. Lokata zostanie założona na podstawie umowy rachunku lokaty terminowej.

pokaż więcej
zwiń