Oferty pracy

 

Proces rekrutacji

Rekrutacja do Banku Pocztowego odbywa się w kilku etapach – oto one:

1. Złożenie aplikacji

Jeśli zainteresowało Cię któreś ze stanowisk prezentowanych w sekcji Oferty pracy, zachęcamy do złożenia aplikacji poprzez formularz rekrutacyjny online.

2. Rozmowa rekrutacyjna

Rozmowa rekrutacyjna odbywa się przy udziale specjalisty HR oraz menadżera zespołu, do którego jest prowadzona rekrutacja. Spotkanie jest doskonałą okazją dla Ciebie do zaprezentowania swojego dotychczasowego doświadczenia i umiejętności, dla nas natomiast do przekazania Tobie naszych oczekiwań dotyczących pracy na danym stanowisku. W niektórych procesach rekrutacyjnych stosujemy dodatkowe narzędzia, tj. assessment center, testy umiejętności, próbki pracy.

3. Informacja zwrotna

W każdym procesie rekrutacyjnym dbamy o to, aby Kandydaci, z którymi rozmawialiśmy, otrzymali od nas informację zwrotną, bez względu na wynik rozmowy.

Kariera w sieci sprzedaży

Poszukujemy ludzi z pasją. Dlatego dajemy również szansę osobom bez doświadczenia, zwłaszcza w tych obszarach, w których od podstaw poprzez szkolenia wewnętrzne, przygotowujemy do realizowania stawianych celów,
zgodnie z misją i standardami naszego Banku.

Czytaj więcejna temat: Kariera w sieci sprzedaży

Kariera w IT

Jeśli środowisko IT nie jest Ci obce i chcesz się rozwijać właśnie w tym obszarze, to dobrze trafiłeś. Zajrzyj na naszą stronę Kariera w IT i sprawdź, jak się pracuje w Banku Pocztowym i kogo aktualnie poszukujemy. Jeśli obecnie nikogo nie poszukujemy lub nie znalazłeś interesujących Ciebie ofert, zostaw swoje CV.


Zapraszamy również osoby bez doświadczenia - dzięki systemowi szkoleń oraz opiece liderów kompetencji szybko nadrobisz braki i zdobędziesz odpowiednią wiedzę. Liczy się Twoja chęć do pracy, zaangażowanie i komunikatywność.
Do zobaczenia w Banku Pocztowym!

Czytaj więcejna temat: Kariera w IT

Studenci i absolwenci

Nabieraj pierwszych doświadczeń zawodowych razem z nami! Studentów i absolwentów zapraszamy na praktyki
i płatne staże w naszych centralach w Bydgoszczy, Warszawie i Łodzi. Stażyści pod okiem naszych specjalistów wspierają bieżącą pracę zespołu i biorą udział w rozwojowych projektach IT.

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy?

Zostaw swoje CV,

skontaktujemy się z Tobą

ZOSTAW CV