Oferty 

Stanowisko

 

Konsultant Telefoniczny Infolinii Wychodzącej

  SzczegółySzczegóły na temat

Oferty 

Konsultant Telefoniczny Infolinii Przychodzącej

  SzczegółySzczegóły na temat

Oferty 

Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko, prześlij swoje CV na adres rekrutacja@pocztowy.pl. Będziemy mogli dołączyć Twoje dokumenty w momencie uruchomienia procesu rekrutacyjnego na stanowisko zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kariera w sieci sprzedaży

Poszukujemy ludzi z pasją. Dlatego dajemy również szansę osobom bez doświadczenia, zwłaszcza w tych obszarach, w których od podstaw poprzez szkolenia wewnętrzne, przygotowujemy do realizowania stawianych celów,
zgodnie z misją i standardami naszego Banku.

Czytaj więcejna temat: Kariera w sieci sprzedaży

Studenci i absolwenci

Nabieraj pierwszych doświadczeń zawodowych razem z nami! Studentów i absolwentów zapraszamy na praktyki
i płatne staże w naszych centralach w Bydgoszczy, Warszawie i Łodzi. Stażyści pod okiem naszych specjalistów wspierają bieżącą pracę zespołu i biorą udział w rozwojowych projektach IT.

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty, prześlij swoje CV na adres rekrutacja@pocztowy.pl

Proces rekrutacji

Rekrutacja do Banku Pocztowego odbywa się w kilku etapach – oto one:

1. Złożenie aplikacji

Jeśli zainteresowało Cię któreś ze stanowisk prezentowanych w sekcji Oferty pracy, zachęcamy do złożenia aplikacji poprzez formularz rekrutacyjny online. Możesz też przesłać swoje dokumenty na adres rekrutacja@pocztowy.pl z podaniem w tytule wiadomości nazwy stanowiska na które chcesz aplikować. Pamiętaj, że podczas rekrutacji Bank nigdy nie prosi o przesłanie skanu dowodu osobistego, ani o dokonanie wpłaty.

2. Rozmowa rekrutacyjna

Rozmowa rekrutacyjna odbywa się przy udziale specjalisty HR oraz menadżera zespołu, do którego jest prowadzona rekrutacja. Spotkanie jest doskonałą okazją dla Ciebie do zaprezentowania swojego dotychczasowego doświadczenia i umiejętności, dla nas natomiast do przekazania Tobie naszych oczekiwań dotyczących pracy na danym stanowisku. W niektórych procesach rekrutacyjnych stosujemy dodatkowe narzędzia, tj. assessment center, testy umiejętności, próbki pracy.

3. Informacja zwrotna

W każdym procesie rekrutacyjnym dbamy o to, aby Kandydaci, z którymi rozmawialiśmy, otrzymali od nas informację zwrotną, bez względu na wynik rozmowy.

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy?

Zostaw swoje CV,

skontaktujemy się z Tobą

ZOSTAW CV