Specjalista ds. ryzyka rynkowego

Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków
  • przygotowywanie analiz i raportów w zakresie ryzyka rynkowego
  • opracowywanie raportów informacji zarządczej
  • wdrażanie modeli ryzyka rynkowego
  • sporządzanie wycen i parametryzacja modeli wyceny instrumentów finansowych
  • tworzenie narzędzi optymalizujących proces raportowania
  • monitorowanie i analizowanie zmian prawnych w obszarze ryzyka rynkowego
Nasze wymagania
  • co najmniej roczne doświadczenie w obszarze zarządzania ryzykiem rynkowym
  • wykształcenie wyższe lub student V roku (kierunki: ekonomia, finanse i bankowość, matematyka, statystyka, ekonometria)
  • dobra znajomości Pakietu MS Office (MS Excel, MS Access, MS Word oraz MS PowerPoint)
  • znajomość zagadnień związanych z analizą baz danych w tym języka SQL
  • znajomość Visual Basic lub innego języka programistycznego
  • znajomość instrumentów finansowych oraz metod ich wyceny
Mile widziane
  • znajomość systemów Kondor+ lub SAS
To oferujemy
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • pracę hybrydową w jednym z naszych biur (Bydgoszcz, Warszawa) lub w pełni zdalną
  • bogaty pakiet benefitów

Dodatkowe benefity 🏆

Pakiet LuxMed obejmuje najczęściej wybieranych lekarzy i badania. Bez skierowania w ramach pakietu dostaniesz się do lekarzy internistów, pediatrów, lekarzy medycyny rodzinnej, alergologów, chirurgów, ogólnych, dermatologów, endokrynologów, ginekologów, laryngologów, neurologów, okulistów i urologów.
Pakiet Lux Med

Karta MultiSport umożliwia Ci nielimitowany dostęp do sieci obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie całego kraju. Każdy Pracownik ma możliwość wykupienia dodatkowych kart dla dzieci oraz osoby towarzyszącej.

Karta MultiSport

Dzięki programowi oomagamy budować bezpieczną przyszłość finansową naszych Pracowników

Pracowniczy Program Emerytalny

Zakładowy Fundusz Świadczeń
Socjalnych umożliwia dofinansowanie m.in. wypoczynku Pracowników i ich dzieci.

Socjalnych

Naszym Pracownikom oferujemy ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.

Ubezpieczenie grupowe

Zostaw swoje CV, skontaktujemy się z Tobą. 💻

Zostaw nam swoje CV

Lista ofert
chat z konsultantem