Menedżer ds. Klientów Mieszkalnictwa

Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków
  • pozyskiwanie Klientów rozliczeniowych i kredytowych z segmentu Mieszkalnictwa (Wspólnoty i Spółdzielnie Mieszkaniowe)
  • zarządzanie relacjami biznesowymi z dotychczasowymi i potencjalnymi Klientami oraz partnerami biznesowymi
  • zapewnienie najwyższej jakości doradztwa i obsługi
  • współtworzenie i realizacja strategii w zakresie sprzedaży i rozwoju produktów oraz projektów dla Klientów z sektora Mieszkalnictwa (Wspólnoty i Spółdzielnie Mieszkaniowe)
  • realizacja planów sprzedażowych i wyniku finansowego
Nasze wymagania
  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
  • pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość w poszukiwaniu i budowaniu kontaktów
  • umiejętności handlowe, marketingowe, negocjacyjne i budowania relacji
  • silna orientacja na osiąganie celów i wyników sprzedaży
  • entuzjazm i umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
To oferujemy
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • pracę hybrydową w naszym biurze w Łodzi i w Warszawie lub w pełni zdalną
  • bogaty pakiet benefitów

Dodatkowe benefity 🏆

Pakiet LuxMed obejmuje najczęściej wybieranych lekarzy i badania. Bez skierowania w ramach pakietu dostaniesz się do lekarzy internistów, pediatrów, lekarzy medycyny rodzinnej, alergologów, chirurgów, ogólnych, dermatologów, endokrynologów, ginekologów, laryngologów, neurologów, okulistów i urologów.
Pakiet Lux Med

Karta MultiSport umożliwia Ci nielimitowany dostęp do sieci obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie całego kraju. Każdy Pracownik ma możliwość wykupienia dodatkowych kart dla dzieci oraz osoby towarzyszącej.

Karta MultiSport

Dzięki programowi oomagamy budować bezpieczną przyszłość finansową naszych Pracowników

Pracowniczy Program Emerytalny

Zakładowy Fundusz Świadczeń
Socjalnych umożliwia dofinansowanie m.in. wypoczynku Pracowników i ich dzieci.

Socjalnych

Naszym Pracownikom oferujemy ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.

Ubezpieczenie grupowe

Zostaw swoje CV, skontaktujemy się z Tobą. 💻

Zostaw nam swoje CV

Lista ofert
chat z konsultantem