Specjalista(ka) HR (HR Biznes Partner)

Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Bieżące wsparcie menedżerów w realizacji polityki personalnej
  • Doradztwo z zakresu prawa pracy, narzędzi HR i metod komunikacji
  • koordynowanie projektów HR, w tym zarządzania zastępowalności oraz budowania planów retencji i sukcesji
  • prowadzenie rekrutacji na wybrane stanowiska
  • Identyfikowanie potrzeb wybranego obszaru z zakresu HR oraz prowadzenie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań, mających na celu wzrost i realizację celów biznesowych
  • Budowanie zaangażowania wśród pracowników
Nasze wymagania
  • w związku z rozwojem obszaru HR poszukujemy kandydata(ki) z co najmniej trzyletnim doświadczeniem we wspieraniu kadry menedżerskiej i/lub prowadzeniu projektów HR w organizacji o rozbudowanej strukturze zatrudniającej co najmniej 500 pracowników
  • Praktyczna znajomość prawa pracy
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszaru HR
  • umiejętność budowania partnerskich relacji ze współpracownikami
  • umiejętność syntezy i analityki danych oraz wnioskowania
  • Doskonała znajomość MS Excel, Pakietu Office
  • Wykształcenie wyższe- preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia
  • Dbałość o szczegóły i umiejętności rozwiązywania problemów
Mile widziane
  • doświadczenie w mapowaniu stanowisk, pracy z raportami płacowymi
  • znajomość systemu ENOVA365
To oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy w zgranym zespole
  • kwartalny system premiowy
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • rozwój poprzez szkolenia i webinary (jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami)
  • pracę hybrydową w naszym biurze w Warszawie
  • bogaty pakiet benefitów

Dodatkowe benefity 🏆

Pakiet LuxMed obejmuje najczęściej wybieranych lekarzy i badania. Bez skierowania w ramach pakietu dostaniesz się do lekarzy internistów, pediatrów, lekarzy medycyny rodzinnej, alergologów, chirurgów, ogólnych, dermatologów, endokrynologów, ginekologów, laryngologów, neurologów, okulistów i urologów.
Pakiet Lux Med

Karta MultiSport umożliwia Ci nielimitowany dostęp do sieci obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie całego kraju. Każdy Pracownik ma możliwość wykupienia dodatkowych kart dla dzieci oraz osoby towarzyszącej.

Karta MultiSport

Dzięki programowi oomagamy budować bezpieczną przyszłość finansową naszych Pracowników

Pracowniczy Program Emerytalny

Zakładowy Fundusz Świadczeń
Socjalnych umożliwia dofinansowanie m.in. wypoczynku Pracowników i ich dzieci.

Socjalnych

Naszym Pracownikom oferujemy ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.

Ubezpieczenie grupowe

Zostaw swoje CV, skontaktujemy się z Tobą. 💻

Zostaw nam swoje CV

Lista ofert
chat z konsultantem