Naczelnik Wydziału Infrastruktury Informatycznej

Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • zarządzanie zespołem administratorów i specjalistów IT i dbanie o jego rozwój
  • utrzymanie i rozwój infrastruktury informatycznej m.in. pamięci masowych, serwerów bazodanowych i aplikacyjnych opartych o Vmware, Windows, Linux, AIX
  • utrzymanie i rozwój infrastruktury sieciowej, w tym dbałość o jej bezpieczeństwo
  • zarządzanie polityką i wykonaniem kopii bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • zapewnienie monitoringu dla wszystkich usług i procesów (biznesowych oraz back office)
  • planowanie i rozwój podległej infrastruktury, udział w procesach zakupowych
  • nadzór nad zabezpieczeniem prawidłowego funkcjonowania systemów oraz ciągłość działania infrastruktury IT
  • wsparcie bieżących projektów IT
  • opiniowanie dokumentacji procesowej oraz udział w audytach
  • zapewnienie cyklicznego raportowania w zakresie zarządzanego zespołu
  • odpowiedzialność za budżet w swoim obszarze, planowanie wydatków, współprace z firmami zewnętrznymi
  • ścisła współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Pionu IT
  • nadzór nad zgodnością działań z obowiązującymi procedurami, wdrażanie nowych procedur
Nasze wymagania
  • min. 5 letnie doświadczenie merytoryczne na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • łatwość w nawiązywaniu relacji
  • umiejętność priorytetyzowania i delegowania zadań
  • dociekliwość i skuteczność w działaniu
  • umiejętność analitycznego myślenia
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy z Azure, AWS, Google Platform
To oferujemy
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • pracę hybrydową w jednym z naszych biur (Bydgoszcz, Łódź, Warszawa)
  • pakiet benefitów

Dodatkowe benefity 🏆

Pakiet LuxMed obejmuje najczęściej wybieranych lekarzy i badania. Bez skierowania w ramach pakietu dostaniesz się do lekarzy internistów, pediatrów, lekarzy medycyny rodzinnej, alergologów, chirurgów, ogólnych, dermatologów, endokrynologów, ginekologów, laryngologów, neurologów, okulistów i urologów.
Pakiet Lux Med

Karta MultiSport umożliwia Ci nielimitowany dostęp do sieci obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie całego kraju. Każdy Pracownik ma możliwość wykupienia dodatkowych kart dla dzieci oraz osoby towarzyszącej.

Karta MultiSport

Dzięki programowi oomagamy budować bezpieczną przyszłość finansową naszych Pracowników

Pracowniczy Program Emerytalny

Zakładowy Fundusz Świadczeń
Socjalnych umożliwia dofinansowanie m.in. wypoczynku Pracowników i ich dzieci.

Socjalnych

Naszym Pracownikom oferujemy ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.

Ubezpieczenie grupowe

Zostaw swoje CV, skontaktujemy się z Tobą. 💻

Zostaw nam swoje CV

Lista ofert
chat z konsultantem