Zasady promocji:

Dzień Singla – promocja 10$ zniżki przy koszyku 60.01$ na wszystko. Happy hour - 11.11 tylko od 9 do 10:00, 12.11 tylko od 21 do 22:00.

 

Termin promocji:

11-12.11.2021r.

 

Regulamin promocji

Regulamin promocji. Więcej informacji dostępnych na stronie.

BLIKOMANIA – loteria Polskiego Standardu Płatności

BLIKOMANIA – loteria Polskiego Standardu Płatności

Każdy, kto zarejestruje się w loterii i będzie regularnie płacić BLIKIEM do 28 listopada br., może codziennie wygrać 100 zl lub raz w miesiącu 100 000 zł. W ramach BLIKOMANII codziennie przyznawanych jest 135 nagród o wartości 100 zł oraz 4 nagrody po 100 000 zł wypłacane pod koniec każdego miesiąca trwania akcji.

 

Aby wziąć udział w loterii, należy zarejestrować się na stronie www.blikomania.pl i korzystać z BLIKA (płacić w internecie, wpłacać/wypłacać z bankomatu, przelewać na numer telefonu lub płacić w sklepie stacjonarnym).

 

Rejestracja udziału w akcji BLIKOMANIA wymaga jednorazowej wpłaty 1 zł na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci z którym BLIK współpracuje. Dzięki wpłatom możliwe będzie wsparcie edukację dzieci w zakresie bezpieczeństwa w internecie (min. płatności).

Kibicuj jak Mistrz!

Nadszedł czas niezwykłych emocji. Pokaż jak kibicujesz i wygraj supernagrody w konkursie Banku Pocztowego! Do wygrania 3x PlayStation 5 z grą FIFA21, 3x Voucher po 1000 zł do Decathlon, 300x Piłka Adidas Tiro League

Zniżka 15% przy płaceniu BLIKIEM w internecie oraz w sklepach stacjonarnych marki Femistories

Regulamin promocji. Więcej informacji dostępnych na stronie.

Zastrzyk wsparcia BLIKIEM

Wspieraj szpitale, które walczą z epidemią koronawirusa. Więcej

Dołącz do programu Bezcenne® Chwile

Niech każda chwila z najbliższymi kręci się wokół pasji.

Więcej...

Program Mastercard® Bezcenne® Chwile

Realizuj swoje pasje i cele, za każdym razem, gdy płacisz kartą Mastercard. W ramach programu Mastercard® Bezcenne® Chwile zbierasz punkty podczas codziennych zakupów (w tym on-line) wszędzie, a u partnerów programu otrzymujesz ich jeszcze więcej!

Więcej...