Chcesz otworzyć konto w Banku Pocztowym S.A.? Od dziś możesz to zrobić bez wychodzenia z domu. Złóż wniosek o otwarcie konta przez internet, dołącz do wniosku niezbędne dokumenty. Umowę o prowadzenie rachunku w Banku Pocztowym S.A. przyniesie Ci do podpisania Kurier Pocztex.

 

Wybierając na wniosku o konto opcję "kurier", będziesz proszony o załączenie zdjęcia lub skanu dokumentu tożsamości (pierwsza i druga strona) w formacie jpg/JPEG/PNG lub pdf. Kolejnym krokiem będzie weryfikacja poprawności Twojego numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail. W tym celu otrzymasz na podany numer telefonu i e-mail kody weryfikacyjne, które wystarczy wpisać do składanego wniosku o rachunek.

 

Wszystkie dokumenty związane z zawarciem umowy otrzymasz na podany we wniosku adres e-mail. Kurier dostarczy Ci do rąk własnych umowę oraz Arkusz BFG – na tych dokumentach składasz swój podpis.

 

Po zwrotnym otrzymaniu podpisanej umowy i sprawdzeniu kompletności złożonych podpisów, Bank założy rachunek i aktywuje wybrane przez Ciebie usługi dodatkowe. Na Twój adres e-mail zostanie wysłane Potwierdzenie otwarcia rachunku.

 

Możliwość podpisania umowy w obecności Kuriera jest udostępniona wyłącznie osobom, które jeszcze nie posiadają rachunku w Banku Pocztowym i dotyczy wyłącznie umów na rachunki prowadzone indywidualnie. Podpisanie umowy o rachunek wspólny wymaga wizyty w placówce.

 

Poznaj Konto w Porządku i wybierz wariant rachunku dla siebie.