02
CZE 2020
NOWOŚĆ! Oferta produktowa dla rolników
Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy specjalną ofertę produktową skierowaną do rolników, którzy mogą już korzystać z preferencyjnie oprocentowanych kredytów obrotowych i inwestycyjnych, a także specjalnie przygotowanych rachunków bieżących i oszczędnościowych, a także ubezpieczeń rolniczych.
Zobacz więcej
01
CZE 2020
Informujemy, że od dnia 1 lipca 2020 r., Bank Pocztowy S.A. wprowadza zmiany
Zmienie ulega Taryfie opłat i prowizji bankowych oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków oraz wydawania i obsługi kart płatniczych.
Zobacz więcej
01
CZE 2020
Zmiany w Regulaminie oraz Taryfie opłat i prowizji dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą
Informujemy, że od dnia 1 lipca 2020 r., Bank Pocztowy S.A. wprowadza zmiany w „Taryfie opłat i prowizji bankowych stosowanych przez Bank Pocztowy S.A. dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą - Produkty EnveloBank” (dalej zwanej „Taryfą”) polegające na...
Zobacz więcej
01
CZE 2020
Zmiany w Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunku EnveloKonto Firmowe
Uprzejmie informujemy o wprowadzeniu od 14 września 2019 r. zmian w „Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych EnveloBank oraz wydawania i obsługi kart płatniczych dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą”.
Zobacz więcej
24
KWI 2020
Tarcza Finansowa PFR – jak się przygotować?
Zobacz więcej
10
KWI 2020
Od 15 kwietnia 2020 r. Bank Pocztowy S.A. wprowadza zmiany w Tabeli oprocentowania
Informujemy, że od dnia 15 kwietnia 2020 roku ulegają zmianie tabele oprocentowania aktualnie oferowanych oraz wycofanych z oferty rachunków i lokat w Banku Pocztowym S.A. dla Mikroprzedsiębiorstw (zwane dalej „Tabelą oprocentowania”).
Zobacz więcej
03
KWI 2020
Przewodnik Antykryzysowy dla Przedsiębiorców PFR
Szanowni Państwo,
oddajemy w Państwa ręce Przewodnik Antykryzysowy dla Przedsiębiorców przygotowany przez Grupę Polskiego Fundusz Rozwoju.
Zobacz więcej
24
MAR 2020
Działania Banku Pocztowego S.A. w związku z pandemią koronawirusa COVID – 19
Informujemy, iż Bank Pocztowy w związku z aktualną sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa COVID -19 od dnia 24 marca 2020 roku, umożliwia swoim Klientom segmentu mikro, małych i średnich przedsiębiorstw odroczenie spłaty rat kapitałowych kredytu/pożyczki na okres do 6 miesięcy, oraz odnowienie finansowania o charakterze odnawialnym na okres do 6 miesięcy.
Zobacz więcej
20
MAR 2020
Zawieszenie rat kredytowych będzie dostępne bez wychodzenia z domu
Szanowni Klienci,
intensywnie pracujemy nad rozwiązaniem, które umożliwi Klientom będącym w trudnej sytuacji w związku z pandemią koronawirusa COVID  - 19, proste i bezpieczne zawieszenie rat kredytów zaciągniętych w Banku Pocztowym, bez konieczności wychodzenia z domu.
Zobacz więcej
08
LIS 2019
Od 1 stycznia 2020 r. Bank Pocztowy umożliwi dokonywanie płatności podatkowych na Indywidualny Rachunek Podatkowy
Bank Pocztowy S.A. umożliwi dokonywanie płatności podatkowych na IRP w systemach bankowych od dnia 1 stycznia 2020 r. Tym samym informujemy, że do końca 2019 r. brak jest możliwości złożenia dyspozycji płatności podatkowej na IRP. W związku z powyższym zlecenia stałe/dyspozycje z odroczonym terminem płatności, z datą realizacji na 2020 r. już złożone należy anulować i złożyć je ponownie po 31 grudnia 2019 r.
Zobacz więcej