Funkcje Kalendarza

W aplikacji mobilnej Pocztowy możesz:

Automatyczne wpisy do kalendarza

Funkcjonalność umożliwia automatyczny import terminów związanych z płatnościami użytkownika, np. terminów płatności rat kredytów, zakończenia lokat, płatności faktur, płatności okresowych. Masz możliwość rezygnacji z automatycznej synchronizacji kalendarza z płatnościami lub rezygnacji z synchronizacji poszczególnych typów płatności.

Ustawienie przypomnień push/email/sms

Funkcjonalność umożliwia poinformowanie użytkownika o zbliżających się wydarzeniach (zdefiniowanych w kalendarzu) poprzez wysłanie powiadomienia SMS, e-mail lub push. Masz możliwość konfiguracji częstotliwości oraz parametrów powiadomień (alerty pojedyncze lub podsumowania zbiorcze), możesz też je po prostu wyłączyć. Powiadomienia SMS otrzymujesz bezpłatnie.

Integracja z zewnętrznymi kalendarzami

Funkcjonalność umożliwia eksport terminów z kalendarza w bankowości elektronicznej do kalendarzy zewnętrznych za pośrednictwem popularnych formatów plików kalendarza, np.*.ics. Informacje o terminach zapisanych w kalendarzu w aplikacji Pocztowy są przesyłane na żądanie użytkownika do jego kalendarza w formacie pozwalającym na stworzenie wydarzenia o tych samych parametrach jak w kalendarzu w aplikacji mobilnej. Rozwiązanie ułatwia zarządzanie płatnościami oraz synchronizację wielu kalendarzy.

Płać prosto z kalendarza

Funkcjonalność umożliwia zrealizowanie płatności prosto z kalendarza. Użytkownik generuje stronę przelewu z automatycznie uzupełnionymi danymi do przelewu, po kliknięciu przycisku "zapłać" na odpowiedniej pozycji w kalendarzu. To bardzo proste i przydatne w zarządzaniu budżetem narzędzie.

Intuicyjne przypomnienia

 

Przypomnienia SMS

O zbliżających się wydarzeniach i płatnościach zapisanych w kalendarzu możemy Cię informować poprzez wysyłane na Twój telefon komórkowy wiadomości SMS. Powiadomieniami SMS dla poszczególnych typów zdarzeń, możesz zarządzać po zalogowaniu się do bankowości internetowej. Powiadomienia SMS otrzymujesz bezpłatnie.

 

Przypomnienia push/email

Przypomnienia z kalendarza możesz także otrzymywać w formie krótkich powiadomień push lub wiadomości e-mail. To Ty wybierasz w jakiej formie chcesz być informowany o zbliżających się płatnościach i zdarzeniach. Możesz też w dowolnym czasie wyłączyć dane typy powiadomiń lub zmienić częstotliwość ich otrzymywania, by zamiast pojedynczych powiadomień otrzymywać zbiorcze podsumowanie dotyczące zapisanych w kalendarzu zdarzeń.

Spis treści