21
GRU 2020
Planowana przerwa w dostępie do usług Banku Pocztowego
Informujemy, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi, od 31.12.2020 (czwartek) od 18:00 do 01.01.2021 (piątek) maksymalnie do 14:00, mogą wystąpić  przerwy w dostępie do usług Banku Pocztowego, w tym Bankowości Internetowej i Mobilnej oraz Infolinii.
W tym czasie płatności kartą oraz wypłaty z bankomatów będą przebiegać bez zakłóceń.


Zobacz więcej
18
GRU 2020
Zmiana godzin realizacji zleceń płatniczych w dniach 24 i 31 grudnia 2020 r.
Informujemy, że w dniach 24 i 31 grudnia 2020 r. ulegną zmianie godziny realizacji przelewów.
Zobacz więcej
17
GRU 2020
Nowe funkcjonalności dla kart debetowych w bankowości EnveloBanku
Od dzisiaj w bankowości internetowej EnveloBanku możesz zdalnie zastrzec, zablokować lub odblokować swoją kartę debetową. Wystarczy, że zalogujesz się do bankowości internetowej EnveloBank - nowe opcje dostępne są w szczegółach wybranej karty debetowej. Każdą operację zastrzegania, zablokowania lub odblokowania karty należy potwierdzić kodem SMS.
Zobacz więcej
16
GRU 2020
Aktywuj bankowość, by jeszcze bezpieczniej płacić kartą w internecie
Usługa 3D Secure służąca do potwierdzania transakcji internetowych dokonywanych kartą wymaga dostępu do bankowości: Pocztowy24 lub EnveloBank Online i Mobile. Upewnij się, że masz aktywną bankowość i płać za zakupy internetowe bezpiecznie i wygodnie.
Zobacz więcej
11
GRU 2020
Zamów hasło do Telekonta przez Pocztowy24
Wprowadziliśmy możliwość zamawiania hasła do obsługi telefonicznej "Telekonto" w systemie bankowości internetowej Pocztowy24.
Zobacz więcej
10
GRU 2020
Poznaj najważniejsze zasady bezpieczeństwa
UWAGA! Okres przedświąteczny to czas wzmożonej aktywności przestępców. Dane pokazują, że na ataki cybernetyczne w Polsce narażona może być nawet co 5 osoba. W związku z faktem, że 98% z nas czuje się bezpiecznie robiąc zakupy w Internecie – tym bardziej zagrożenie płynące ze strony oszustów może stać się realne dla każdego z nas. UWAGA!
Zobacz więcej
01
GRU 2020
Uwaga! Ostrzegamy przed nową metodą wyłudzania danych skierowaną do użytkowników platform sprzedażowych typu OLX.
Dotychczas na wyłudzenie danych kart i danych do logowania narażone były szczególnie osoby kupujące towary w Internecie. Przestępcy podszywając się pod platformę sprzedażową wysyłali fałszywy link z prośbą o dopłatę np. do przesyłki kurierskiej.
W ostatnim czasie Bank otrzymał liczne sygnały o nowym sposobie wyłudzenia danych karty i danych do logowania, skierowanym tym razem do osób sprzedających towary na platformach sprzedażowych, w tym w szczególności na platformie OLX.
Zobacz więcej
30
LIS 2020
Przerwa w działaniu płatności internetowych
Informujemy, że w czwartek 3 grudnia br. od godziny 05:00 do godziny 07:00 będą prowadzone prace administracyjne, w wyniku których może wystąpić brak możliwości dokonania płatności kartą w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji 3D Secure.
Zobacz więcej
20
LIS 2020
Przerwa konserwacyjna w działaniu wniosków o świadczenie w ramach programów „Rodzina 500+” oraz „Dobry start”.
Informujemy, że w sobotę 21.11.2020 r., w godzinach od 8.00 do 16.00, z powodu zaplanowanych prac konserwacyjnych, nie będzie możliwości złożenia wniosku o świadczenie w ramach programów „Rodzina 500+” oraz „Dobry start”.
Zobacz więcej
12
LIS 2020
Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa - system operacyjny iOS podatny na infekcje
W związku ze zidentyfikowaniem podatności systemów operacyjnych iOS do wersji 14.2 na zagrożenia związane z możliwością infekcji np. za pośrednictwem stron www,  Bank Pocztowy zwraca uwagę na bezpieczne korzystanie z urządzeń wyposażonych w system operacyjny iOS,
w szczególności podczas przeglądania stron www.
Zobacz więcej