16
GRU 2020
Aktywuj bankowość, by jeszcze bezpieczniej płacić kartą w internecie
Usługa 3D Secure służąca do potwierdzania transakcji internetowych dokonywanych kartą wymaga dostępu do bankowości: Pocztowy24 lub EnveloBank Online i Mobile. Upewnij się, że masz aktywną bankowość i płać za zakupy internetowe bezpiecznie i wygodnie.
Zobacz więcej
11
GRU 2020
Zamów hasło do Telekonta przez Pocztowy24
Wprowadziliśmy możliwość zamawiania hasła do obsługi telefonicznej "Telekonto" w systemie bankowości internetowej Pocztowy24.
Zobacz więcej
10
GRU 2020
Poznaj najważniejsze zasady bezpieczeństwa
UWAGA! Okres przedświąteczny to czas wzmożonej aktywności przestępców. Dane pokazują, że na ataki cybernetyczne w Polsce narażona może być nawet co 5 osoba. W związku z faktem, że 98% z nas czuje się bezpiecznie robiąc zakupy w Internecie – tym bardziej zagrożenie płynące ze strony oszustów może stać się realne dla każdego z nas. UWAGA!
Zobacz więcej
01
GRU 2020
Uwaga! Ostrzegamy przed nową metodą wyłudzania danych skierowaną do użytkowników platform sprzedażowych typu OLX.
Dotychczas na wyłudzenie danych kart i danych do logowania narażone były szczególnie osoby kupujące towary w Internecie. Przestępcy podszywając się pod platformę sprzedażową wysyłali fałszywy link z prośbą o dopłatę np. do przesyłki kurierskiej.
W ostatnim czasie Bank otrzymał liczne sygnały o nowym sposobie wyłudzenia danych karty i danych do logowania, skierowanym tym razem do osób sprzedających towary na platformach sprzedażowych, w tym w szczególności na platformie OLX.
Zobacz więcej
30
LIS 2020
Przerwa w działaniu płatności internetowych
Informujemy, że w czwartek 3 grudnia br. od godziny 05:00 do godziny 07:00 będą prowadzone prace administracyjne, w wyniku których może wystąpić brak możliwości dokonania płatności kartą w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji 3D Secure.
Zobacz więcej
20
LIS 2020
Przerwa konserwacyjna w działaniu wniosków o świadczenie w ramach programów „Rodzina 500+” oraz „Dobry start”.
Informujemy, że w sobotę 21.11.2020 r., w godzinach od 8.00 do 16.00, z powodu zaplanowanych prac konserwacyjnych, nie będzie możliwości złożenia wniosku o świadczenie w ramach programów „Rodzina 500+” oraz „Dobry start”.
Zobacz więcej
12
LIS 2020
Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa - system operacyjny iOS podatny na infekcje
W związku ze zidentyfikowaniem podatności systemów operacyjnych iOS do wersji 14.2 na zagrożenia związane z możliwością infekcji np. za pośrednictwem stron www,  Bank Pocztowy zwraca uwagę na bezpieczne korzystanie z urządzeń wyposażonych w system operacyjny iOS,
w szczególności podczas przeglądania stron www.
Zobacz więcej
09
LIS 2020
Ogłoszenie dotyczące postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu Banku Pocztowego S.A.
Informujemy, że w dniu 09.11.2020 r., Rada Nadzorcza Banku Pocztowego ogłosiła konkurs na stanowisko Członka Zarządu Banku Pocztowego S.A. odpowiedzialnego za obszar Współpracy z Grupą Poczty Polskiej, Operacji i Skarbu.
Zobacz więcej
09
LIS 2020
Ogłoszenie dotyczące postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu Banku Pocztowego S.A.
Informujemy, że w dniu 09.11.2020 r., Rada Nadzorcza Banku Pocztowego ogłosiła konkurs na stanowisko Członka Zarządu Banku Pocztowego S.A. odpowiedzialnego za obszar Biznesu i IT.
Zobacz więcej
09
LIS 2020
W dniu 11 listopada konsultanci infolinii będą niedostępni.
Informujemy, że w dniu 11 listopada konsultanci infolinii będą niedostępni.  W tym czasie zachęcamy do korzystania z Automatycznego Serwisu Telefonicznego, Bankowości Internetowej lub Mobilnej.
Zobacz więcej