Przypominamy o konieczności aktywacji nowej karty Mastercard

KARTY DEBETOWE:

NOWOŚĆ

Karta wirtualna

Bezpieczna karta bez plastiku. Idealna do płatności w internecie i nie tylko. Jedyna na rynku karta wirtualna z atrakcyjnym pakietem ubezpieczeń.

Więcej o karcie wirtualnejna temat: NOWOŚĆ Karta wirtualna
Karta wirtualna

Karta z logo Poczty Polskiej

Bezpiecznie zapłacisz nią za zakupy w Polsce i na całym świecie. Karta debetowa wydawana jest bezpłatnie do konta w Banku Pocztowym.

Więcej o karcie z logo Poczty Polskiejna temat: Karta z logo Poczty Polskiej

Karta Caritas

Pierwsza w Polsce karta debetowa Mastercard z programem wspierającym działalność Caritas Polska. Karta wydana jest do konta w ramach Programu UratujęCię.

Więcej o karcie Caritasna temat: Karta Caritas

KARTY KREDYTOWE:

Karta kredytowa Mastercard

Karta z limitem do 20 000 zł, spłacisz ją bez odsetek do 55 dni. Poczuj swobodę codziennych zakupów i nie przegap żadnych okazji.

Więcej o karcie kredytowej na temat: Karta kredytowa Mastercard

 

Zgodnie z art. 3a ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 924/2009 Bank Pocztowy S.A. informuje, iż w przypadku transakcji płatniczych realizowanych kartami płatniczymi, na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), Bank Pocztowy S.A. nie nalicza innych opłat i prowizji za przeliczenie waluty, niż różnice w kursach walutowych względem kursów publikowanych przez Europejski Bank Centralny. Informację o stosowanych kursach walutowych znajdziesz  tutaj.