Kredyt dobrze policzony

Kredyt dobrze policzony

  • Kwota kredytu od 1000 zł aż do 200 000 zł 🔥
  • Długi okres kredytowania - aż do 10 lat
  • Wypłata środków nawet w dniu podpisania umowy
  • Bez prowizji i bez ubezpieczenia
Weź kredyt

Czym jest Kredyt dobrze policzony

Kredyt dobrze policzony jest wygodnym kredytem gotówkowym udzielanym bez prowizji i ubezpieczenia. 


Wybierz kredyt gotówkowy dopasowany do Twoich potrzeb i nie odkładaj realizacji swoich planów na później.

Jakie są jego korzyści

ico

Kwota kredytu od
1000 zł aż do 200 000 zł

ico

Prowizja 0% od kwoty udzielonego kredytu

ico

Długi okres kredytowania do 10 lat

ico

RRSO 16,07%
dla przykładu reprezentatywnego

Kto może o niego wnioskować

  • Prosty kredyt bez prowizji jest dostępny zarówno dla nowych jak i obecnych Klientów Banku Pocztowego

Przykład reprezentatywny

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Decyzja i warunki kredytowania zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Zmiana oprocentowania kredytu wpływa na koszt obsługi kredytu. Oferta nie łączy się z innymi preferencyjnymi ofertami kredytu gotówkowego. Kredyt udzielany jest od 1000 zł  do 200 000 zł, przy czym dla kwot powyżej 100 000 zł z oferty wyłączeni są rolnicy i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą (powyższe wyłączenie nie dotyczy wybranych zawodów: komornik sądowy, prokurator, sędzia/ adwokat/ notariusz/ radca prawny, farmaceuta/ aptekarz, lekarz medycyny i weterynarii/ dentysta, pielęgniarka/ położna, architekt/ inżynier, biegły rewident/ doradca podatkowy, doradca inwestycyjny/ broker ubezpieczeniowy, makler papierów wartościowych, główny księgowy/ księgowy, informatyk).

Kredyt udzielany jest na dowolny cel konsumpcyjny, bez prowizji i bez ubezpieczenia, okres kredytowania od 3 do 120 miesięcy.

Oferta obowiązuje do 30 września 2024 r. 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 16,07% przy założeniach: kredyt udzielony w dniu 03 kwietnia 2024 r. na okres 51 miesięcy, bez ubezpieczenia, całkowita kwota kredytu 29 400,00 zł (bez kredytowanych kosztów kredytu), spłacany do 3. dnia każdego miesiąca w równych ratach w kwocie 782,94 zł, ostatnia rata wyrównująca 782,92 zł, oprocentowanie zmienne 14,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 10 529,92 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 10 529,92 zł), całkowita kwota do zapłaty 39 929,92 zł. 

Szczegóły oferty w placówkach Banku, pośredników kredytowych oraz na stronie www.pocztowy.pl. Poczta Polska Dystrybucja S.A. jest pośrednikiem kredytowym Banku Pocztowego S.A. w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawarciem umów kredytu konsumenckiego. Poczta Polska S.A. oraz Poczta Polska Dystrybucja S.A. są pośrednikami kredytowymi Banku Pocztowego S.A. w zakresie czynności posprzedażowych związanych z obsługą kredytu konsumenckiego. Poczta Polska S.A. oraz Poczta Polska Dystrybucja S.A. nie współpracują z innymi kredytodawcami niż Bank Pocztowy S.A. 

Jak wnioskować o kredyt

Przez internet 👍

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tego samego dnia.

Przez telefon

Skontaktuj się z naszym Doradcą przez telefon.

W placówce

Wolisz spotkanie twarzą w twarz? Jesteśmy blisko Ciebie.

Masz pytania?
My mamy odpowiedzi

Kredyt gotówkowy możesz otrzymać w placówkach Banku i Poczty lub dzwoniąc na Infolinię 52 34 99 499. Podaj konsultantowi Infolinii swoje dane, które są niezbędne do przyjęcia wniosku o kredyt lub wniosku o kontakt zwrotny z doradcą Banku. Po przyjęciu wniosku otrzymasz informację czy kredyt został przyznany. Umowę podpiszesz w wybranej przez siebie placówce Banku lub Poczty Polskiej, gdzie od razu możesz odebrać pieniądze. Wniosek o kontakt z doradcą w sprawie kredytu możesz też złożyć przez stronę internetową Banku.

Tak, w naszej ofercie udostępniamy Ci możliwość wzięcia kredytu indywidualnego, współmałżeńskiego oraz wspólnego – który możesz wziąć z dowolną osobą.

Całkowity koszt kredytu to wszelkie koszty, które jesteś zobowiązany ponieść w związku z umową o kredyt konsumencki. Chodzi w szczególności o odsetki, opłaty, prowizje oraz koszty usług dodatkowych w przypadku gdy ich poniesienie jest niezbędne do tego żebyś uzyskał kredyt (np. koszty składek ubezpieczeniowych).

Wsparcie dla kredytobiorców

Restrukturyzacja kredytu
ico

Jesteś klientem Banku Pocztowego i masz problem ze spłatą kredytu w Banku Pocztowym? Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Prewindykacja
ico

Masz kredyt w Banku Pocztowym i masz problem z jego spłatą? Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Strefa edukacji

Skontaktujemy się z Tobą

Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług przez Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17.
Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17 telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (w tym telefonów) i automatycznych systemów wywołujących, w celu marketingu bezpośredniego.
Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Banku Pocztowego S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17 informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących, na mój adres e-mail oraz poprzez SMS/MMS.

Administratorem danych jest Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych w zakresie wynikającym z treści zgód i w celu dowodowym (archiwalnym). Wyrażone zgody mogą być w każdym czasie odwołane. Odwołanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej odwołaniem – poznaj pełną treść obowiązku informacyjnego.

OK

Dziękujemy za wysłanie formularza kontaktowego

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 30 minut, a jeśli formularz został złożony w dniu wolnym od pracy, w najbliższym dniu roboczym


Zapraszamy również do kontaktu poprzez:

· Mail na adres informacja@pocztowy.pl

· Czat dostępny na stronie Banku

· Telefon (+48) 52 3499 499

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 22:00 oraz w sobotę od godziny 08:00 do 18:00.

🔥 Masz kilka kredytów, a wolisz spłacać jeden? Poznaj nasz Lekki kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny

chat z konsultantem