Kredyt na szybkie wydatki

Kredyt na szybkie wydatki

 • Kwota kredytu od 1000 zł do 50 000 zł
 • Okres kredytowania - do 60 miesięcy
 • 0% prowizji
 • RRSO 11,58% dla przykładu reprezentatywnego
Weź kredyt

Czym jest Kredyt na szybkie wydatki

Kredyt na szybkie wydatki jest kredytem gotówkowym dla nowych Klientów, udzielanym bez prowizji i z niskim oprocentowaniem. 


Oprocentowanie Kredytu na szybkie wydatki jest zależne od wybrania opcji z ubezpieczeniem (9,99%) lub bez ubezpieczenie (10,99%)

Jakie są jego korzyści

ico

Prowizja 0% od kwoty udzielonego kredytu

ico

Kwota kredytu
od 1 000 zł do 50 000 zł

ico

Okres kredytowania
do 60 miesięcy

ico

RRSO 11,58% dla przykładu reprezentatywnego

Kto może o niego wnioskować

Z oferty mogą skorzystać nowi Klienci, którzy:

 • otworzą konto osobiste w Banku Pocztowym S.A. przed podpisaniem umowy kredytowej oraz zapewnią na nim comiesięczny minimalny wpływ w wysokości 1000 zł przez cały okres kredytowania,
 • podadzą adres e-mail, podadzą aktualny numer telefonu komórkowego,
 • wyrażą zgody marketingowe,
 • wyrażą zgodę na elektroniczne wysyłanie harmonogramów spłat kredytów.

W przypadku braku wpływów na konto osobiste w okresie 2 następujących po sobie miesięcy, Bank podwyższy oprocentowanie kredytu o 2 p.p. bez możliwości powrotu do poprzedniej ceny.

Z ubezpieczeniem czy bez

Kredyt na szybkie wydatki dostępny jest z ubezpieczeniem lub bez ubezpieczenia:

 • oprocentowanie kredytu 9,99% w przypadku skorzystania z kredytu z ubezpieczeniem (od utraty pracy lub na życie, na cały okres kredytowania, szczegóły oferty ubezpieczenia znajdziesz tutaj)
 • oprocentowanie kredytu 10,99% w przypadku skorzystania z kredytu bez ubezpieczenia

Przykład reprezentatywny

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Decyzja i warunki kredytowania zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Zmiana oprocentowania kredytu wpływa na koszt obsługi kredytu. Oferta nie łączy się z innymi preferencyjnymi ofertami kredytu gotówkowego. Kredyt udzielany jest od 1000 zł do 50 000 zł, na dowolny cel konsumpcyjny, okres kredytowania od 3 do 60 miesięcy.

Z oferty mogą skorzystać nowi Klienci, którzy: 

 • otworzą konto osobiste w Banku Pocztowym S.A. przed podpisaniem umowy kredytowej oraz zapewnią na nim comiesięczny minimalny wpływ w wysokości 1000 zł przez cały okres kredytowania
 • podadzą adres e-mail, 
 • podadzą aktualny numer telefonu komórkowego, 
 • wyrażą zgody marketingowe,
 • wyrażą zgodę na elektroniczne wysyłanie harmonogramów spłat kredytów.

W przypadku braku wpływów na konto osobiste w okresie 2 następujących po sobie miesięcy, Bank podwyższy oprocentowanie kredytu o 2 p.p. bez możliwości powrotu do poprzedniej ceny.

 Oferta obowiązuje do 30 czerwca 2024 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 11,58% przy założeniach: kredyt udzielony w dniu 01 lutego 2024 r. na okres 51 miesięcy, bez ubezpieczenia, całkowita kwota kredytu 29 900,00 zł (bez kredytowanych kosztów kredytu), spłacany do 1. dnia każdego miesiąca w równych ratach w kwocie 736,45 zł, ostatnia rata wyrównująca 736,06, oprocentowanie zmienne 10,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 7658,56 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 7658,56 zł), całkowita kwota do zapłaty 37 558,56 zł.

Szczegóły oferty w placówkach Banku, pośredników kredytowych oraz na stronie www.pocztowy.pl. Poczta Polska Dystrybucja S.A. jest pośrednikiem kredytowym Banku Pocztowego S.A. w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawarciem umów kredytu konsumenckiego. Poczta Polska S.A. oraz Poczta Polska Dystrybucja S.A. są pośrednikami kredytowymi Banku Pocztowego S.A. w zakresie czynności posprzedażowych związanych z obsługą kredytu konsumenckiego. Poczta Polska S.A. oraz Poczta Polska Dystrybucja S.A. nie współpracują z innymi kredytodawcami niż Bank Pocztowy S.A.

Jak wnioskować o kredyt

W placówce

Wolisz spotkanie twarzą w twarz? Jesteśmy blisko Ciebie.

Przez telefon

Skontaktuj się z naszym Doradcą przez telefon.

Przez internet 👍

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tego samego dnia.

Masz pytania?
My mamy odpowiedzi

Całkowity koszt kredytu to wszelkie koszty, które jesteś zobowiązany ponieść w związku z umową o kredyt konsumencki. Chodzi w szczególności o odsetki, opłaty, prowizje oraz koszty usług dodatkowych w przypadku gdy ich poniesienie jest niezbędne do tego żebyś uzyskał kredyt (np. koszty składek ubezpieczeniowych).

Tak, w naszej ofercie udostępniamy Ci możliwość wzięcia kredytu indywidualnego, współmałżeńskiego oraz wspólnego – który możesz wziąć z dowolną osobą.

Kredyt gotówkowy możesz otrzymać w placówkach Banku i Poczty lub dzwoniąc na Infolinię 52 34 99 499. Podaj konsultantowi Infolinii swoje dane, które są niezbędne do przyjęcia wniosku o kredyt lub wniosku o kontakt zwrotny z doradcą Banku. Po przyjęciu wniosku otrzymasz informację czy kredyt został przyznany. Umowę podpiszesz w wybranej przez siebie placówce Banku lub Poczty Polskiej, gdzie od razu możesz odebrać pieniądze. Wniosek o kontakt z doradcą w sprawie kredytu możesz też złożyć przez stronę internetową Banku.

Wsparcie dla kredytobiorców

Wsparcie w związku z COVID-19
ico

Wsparcie w oparciu o zasady wynikające z Ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (tzw. Tarcza 4.0.)

Prewindykacja
ico

Masz kredyt w Banku Pocztowym i masz problem z jego spłatą? Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Restrukturyzacja kredytu
ico

Jesteś klientem Banku Pocztowego i masz problem ze spłatą kredytu w Banku Pocztowym? Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Strefa edukacji

Skontaktujemy się z Tobą

Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług przez Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17.
Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17 telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (w tym telefonów) i automatycznych systemów wywołujących, w celu marketingu bezpośredniego.
Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Banku Pocztowego S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17 informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących, na mój adres e-mail oraz poprzez SMS/MMS.

Administratorem danych jest Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych w zakresie wynikającym z treści zgód i w celu dowodowym (archiwalnym). Wyrażone zgody mogą być w każdym czasie odwołane. Odwołanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej odwołaniem – poznaj pełną treść obowiązku informacyjnego.

OK

Dziękujemy za wysłanie formularza kontaktowego

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 30 minut, a jeśli formularz został złożony w dniu wolnym od pracy, w najbliższym dniu roboczym


Zapraszamy również do kontaktu poprzez:

· Mail na adres informacja@pocztowy.pl

· Czat dostępny na stronie Banku

· Telefon (+48) 52 3499 499

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 22:00 oraz w sobotę od godziny 08:00 do 18:00.

🔥 Masz kilka kredytów, a wolisz spłacać jeden? Poznaj nasz Lekki kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny

chat z konsultantem