Cash back

Dzięki usłudze cash back, płacąc kartą za zakupy możesz łatwo wypłacać gotówkę z konta. Wszędzie tam, gdzie przy wejściu lub przy kasie znajduje się naklejka "Mastercard płać kartą i wypłacaj".

Dlaczego warto

Dzięki cash back:
  • Wypłacasz pieniądze w sklepach spożywczych, galeriach handlowych, restauracjach i stacjach benzynowych.
  • Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z wypłatą.
  • Dokonujesz wypłaty gotówki jednorazowo do 1000 zł kartą Mastercard.
  • Wypłaty możesz realizować kilka razy w ciągu dnia, niezależnie od kwoty zakupu opłacanego kartą.
  • Masz gwarancję bezpieczeństwa.

Gdzie mogę skorzystać z usługi

We wszystkich punktach oferujących usługę cash back przy wejściu, na terminalu lub przy kasie znajdują się naklejki "Mastercard płać kartą i wypłacaj".

Pytania i odpowiedzi

Cashback to usługa bankowa pozwalająca właścicielowi karty płatniczej na wypłaty gotówki przy okazji dokonywania płatności np. w sklepach, supermarketach czy na stacjach benzynowych. Nie ma znaczenia, co kupujesz ani ile wydajesz. To wygodny i prosty sposób wypłaty pieniędzy z Twojego konta bankowego bez potrzeby korzystania z bankomatu. We wszystkich punktach oferujących tę usługę przy wejściu, na terminalu lub przy kasie znajdziesz oznaczenie "Mastercard płać kartą i wypłacaj". Dzięki usłudze "Płać kartą i wypłacaj" możesz wypłacić do 1000 zł.

Korzystanie z usługi cash back jest bardzo proste. Podczas płacenia kartą wydaną do konta w wybranych sklepach, stacjach benzynowych w restauracjach, powiedz sprzedawcy, że chcesz dodatkowo wypłacić gotówkę. Podaj kwotę wypłaty i potwierdź transakcję kodem PIN. Na rachunku kwota wypłaty i zakupów będą wykazane oddzielnie. Żebyś mógł wypłacić pieniądze w ramach cash back zapewnij środki na swoim koncie bankowym.

Tak, niezależnie od kwoty zakupów w ramach usługi cash back będziesz mógł przy jednej płatności kartą Mastercard wypłacić dowolną sumę do 1000 zł.

Z usługi cash back możesz skorzystać wielokrotnie w ciągu dnia – zawsze gdy płacisz za zakupy kartą w punktach oferujących tę usługę. Jedynym ograniczeniem jest wysokość limitu dla transakcji ustanowionego dla Twojej karty. Pamiętaj, że suma wypłat nie może przekroczyć dziennego ilościowego limitu wypłat gotówki.

Usługa cash back dostępna dla wszystkich osób posiadających karty Mastercard wydane do konta w Banku Pocztowym.

Z usługi możesz korzystać w tysiącach punktów oznaczonych "Mastercard płać kartą i wypłacaj" do kwoty 1000 zł. Są to różnego rodzaju punkty handlowo-usługowe, stacje benzynowe, hotele, oraz salony prasowe. Logo usługi najczęściej znajduje się na oknie sklepu, przy drzwiach lub przy kasie. Informację o dostępności usługi uzyskasz również od sprzedawcy.

Usługa cash back jest całkowicie darmowa, możesz więc wypłacać gotówkę przy okazji płacenia kartą za codzienne zakupy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Podstawową korzyścią jest oszczędność czasu. Wypłacając gotówkę za pośrednictwem usługi cash back, zyskujesz jeszcze łatwiejszy dostęp do swoich pieniędzy – nie musisz już szukać bankomatu, placówki Banku czy Poczty. Wypłatę gotówki z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa zrealizujesz przy okazji płacenia za codzienne zakupy.

Korzystanie z usługi cash back pomniejsza dostępny dzienny ilościowy limit transakcji na Twojej karcie. Dostępny limit jest pomniejszany o łączną kwotę zakupów i wypłaty. Jeżeli nie pamiętasz wysokości limitu lub chcesz go zmienić, skontaktuj się z Infolinią (52 3499 499).

Warunkiem wypłaty gotówki w ramach usługi cash back jest jednoczesne dokonanie płatności kartą. Bez dokonywania płatności nie będziesz miał możliwości wypłaty gotówki.

Z usługi możesz korzystać na terenie Polski, nie jest ona dostępna poza granicami kraju. Ponadto z usługi mogą korzystać jedynie posiadacze kart wydanych na terenie Polski.

Nie masz jeszcze karty do konta? Sprawdź naszą ofertę i wybierz kartę dla siebie!

Karty płatnicze

chat z konsultantem